Sprzedaż Czarnoziemu Bydgoszcz


Ziemia ogrodowa, czarnoziem


Działalność nasza obejmuje produkcje ziemi ogrodowej z przeznaczeniem na rynek Bydgoszczy i okolic. W chwili obecnej posiadamy linie produkcyjną położoną w Zielonce w woj. Kujawsko Pomorskim. Ciągle podnosimy standard jakości produkcji czarnoziemu w celu sprostania oczekiwaniom naszych odbiorców.

Nasz czarnoziem znakomicie nadaje się jako podłożę dla drzew, krzewów iglastych, oraz roślin wymagających dobrej ziemi ogrodowej. Zalecamy ją do zakładania i pielęgnacji trawników oraz innych upraw warzywno-ogrodniczych. Czarnoziem ponadto poprawia strukturę, spulchnia i ułatwia napowietrzanie gleby.

Mamy nadzieje, że nasza ziemia ogrodowa wzbudzi u Państwa zainteresowanie oraz pozwoli na podjęcie owocnej współpracy.

Transport: czarnoziemu, żwiru, piasku, gruzu, ziemi ogrodowej


Nasza firma specjalizuje się w transporcie wywrotkami do 20 ton. Usługi transportowe świadczymy na terenie województwa Kujawsko Pomorskiego. Posiadamy wywrotki o różnej ładowności co powoduje, że jesteśmy elastyczni w transporcie materiałów sypkich do klienta. Zapewniamy transport kruszyw takich jak: piasek, żwir, czarnoziem, ziemia ogrodowa.

Ceny są indywidualne dla każdego klienta, w zależności od transportowanego ładunku(gróz, czarnoziem, ziemia ogrodowa) oraz od odległości do odbiorcy.

Czy wiesz, że..? Czarnoziemy( to bardzo żyzne gleby (ziemia ogrodowa) bogate w związki wapnia i magnezu powstałe na podłożach lessopodobnych. Czarnoziem powstaje z butwiejących szczątek roślin, przez co posiada duża miąższość poziomu próchniczego co czyni ją najbardziej wartościową pod względem rolniczym glebą. Można na niej uprawiać praktycznie wszystko ze wskazaniem na rośliny potrzebujące gleby lekko kwaśnej potrzebnej do ich prawidłowego rozwoju.